Atsakyti į temą  [ 69 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas
F3A Alytaus taure 
Autorius Žinutė
Forumo profesionalas
Vartotojo avataras

Tai tada uždrauskim formule F1 ir daug kitų ekstemalių sportų ir šou. Aš esu matęs kai mašina kaskadininkų imontavo į žmonių būrį, o kaip jie prašė, kad šitie žmonės pasitrauktų. Lygiai čia tas pat. Nepatinka nestovėk po lėktuvu ir nežiūrėk. O kas būtų jeigu būtų dabr galima šnekėt iki ..... šaukštai po pietų ir video jau padarytas. Geras video beje. Man tai daugiau primena pavydą, kad kažkas krūtai skraido. Rička maladėc sakiau ir sakysiu.

Kiek šitas video toli nuo nelaimės, bet tai fantastiškas šou, paminklas galima statyt.

17 Lie 2012, 19:03
Aprašymas
Forumo profesionalas
Vartotojo avataras

[quote="roki55"]Tai tada uždrauskim formule F1 ir daug kitų ekstemalių sportų ir šou. Aš esu matęs kai mašina kaskadininkų imontavo į žmonių būrį, o kaip jie prašė, kad šitie žmonės pasitrauktų. Lygiai čia tas pat. Nepatinka nestovėk po lėktuvu ir nežiūrėk. O kas būtų jeigu būtų dabr galima šnekėt iki ..... šaukštai po pietų ir video jau padarytas. Geras video beje. Man tai daugiau primena pavydą, kad kažkas krūtai skraido. Rička maladėc sakiau ir sakysiu.

Kiek šitas video toli nuo nelaimės, bet tai fantastiškas šou, paminklas galima statyt.

[/quote
:-)

17 Lie 2012, 19:34
Aprašymas
Forumo profesionalas
Vartotojo avataras

Nežinau ka tie kringeliai reiškia [/quote :-)

17 Lie 2012, 20:06
Aprašymas
Forumo profesionalas
Vartotojo avataras

roki55 rašė:
Nežinau ka tie kringeliai reiškia [/quote :-)

qoute cia ne prie ko, o sitas :-) tai parasta sypsena.

17 Lie 2012, 21:58
Aprašymas
Forumo profesionalas
Vartotojo avataras

Juk cia patyres modelistas ir net labai, tik va labai jau pasitikintis savimi ir savo yranga!

17 Lie 2012, 22:14
Aprašymas
Forumo profesionalas
Vartotojo avataras

Roki 55, zmogau, nesikarsiok, cia ne prokuroru susirinkimas. As asmeniskai labai uz visokius sou, bet renginiu organizatoriai turi skirti laaaabai daug demesio visu dalyviu ir ziurovu saugumuj, ar ne taip? O kada tie patis organizatoriai toliaruoja antisauguma, ar tai gerai? Pagalvok pats, skridis salia benzovezio ir netoli esantes zmoniu minios. Geras saugumo organizavimas? Kaip manai?
Pilotas gal ir pujkus bet turi nors truputi galvot ka daro, ar netaip?
Ckalovas buvo ir esa visu laiku geriausias lakunas bandituojas, pirmas praskrido po tiltu ant kurio buvo tuo metu daug zmoniu, ir ka? Galvoji ji po galvute pagluoste? Deja ne, pasodino i cide, trumpam, kad suprastu savo elgesi, blogiau nuo to is skraidit ne tapo, o teisingas isvadas padare.
O seis laikais Kairis padare ta pati, bet buvo numatitos visos saugumo priemones.
Saugumo dauk ne buna ir tada tikimibe nelaimei atsitikti bus zimej mazesne bet visvien ji bus visada.
Va kiek daug prirasiau, zmones galvokit ka darot, o paskui tiktai darikit. Amen. :lol:

17 Lie 2012, 22:18
Aprašymas
Forumo profesionalas
Vartotojo avataras

roki55 rašė:
Tai tada uždrauskim formule F1 ir daug kitų ekstemalių sportų ir šou. Aš esu matęs kai mašina kaskadininkų imontavo į žmonių būrį, o kaip jie prašė, kad šitie žmonės pasitrauktų. Lygiai čia tas pat. Nepatinka nestovėk po lėktuvu ir nežiūrėk. O kas būtų jeigu būtų dabr galima šnekėt iki ..... šaukštai po pietų ir video jau padarytas. Geras video beje. Man tai daugiau primena pavydą, kad kažkas krūtai skraido. Rička maladėc sakiau ir sakysiu.

Netikiu kad taip gali parasyti, jau tikrai subrendes modelistas! Komentaru neturiu.....

17 Lie 2012, 22:57
Aprašymas
Užsikabinęs
Vartotojo avataras

Manau Roki55 reiktu kokį mėnesiuka išeiti atostogų nuo forumų ir pailsėti, nes paskutintu momentu kažkoks jautrus ir nervuotas :)

18 Lie 2012, 07:39
Aprašymas
Forumo profesionalas
Vartotojo avataras

Jei pasakai, kad kažkas gerai lėkioja tai jau atostogų reikia, ar vėl kažkam neitikau. Tai tik mano nuomonė. Su ja galima sutikti galima ir nesutikti. Manau tam ir forumas. O pas mus taip priimta. Jei kažkas padaro geriau nei kiti reik būtinai sudirbti. O kaip čia negerai. Pabandykit patys paskraidyt, pirma įsigyti tokį Yką ir pavaryt taip kaip Rička pavarė. Kol kas nieko geresnio Lietuvoje nemačiau. Bent su tuo sutikit. Tam ir extrymas. O saugotis patiems reikia. Berežonogo i boh berežot.

18 Lie 2012, 08:43
Aprašymas
Forumo profesionalas
Vartotojo avataras

RCDonce rašė:
roki55 rašė:

Netikiu kad taip gali parasyti, jau tikrai subrendes modelistas! Komentaru neturiu.....

Nepatyrę modelistai taip neskraido ir tokių bajerių nedaro, o jei daro tai liūdnai baigiasi dažniausia malkomis. Kairys irgi po tiltu skraidė jei kas netyčia būtų atsisakę su jo lėktuvu, kuo tai būtų pasibaigę. Viena būt patyrusiu kita pavydžiu.

18 Lie 2012, 08:47
Aprašymas
Forumo profesionalas
Vartotojo avataras

Nu cia tai nusisnekat!!! Net idomu skaityti.Nesenai buvau modelistu renginyje kur tokie kaip mes lietuviai sleptumemes po lapais su savo patirtimi ir modeliais, modeliai buvo 100 kartu brangesni negu to Ryckos ir net didesni, bet tikrai nebuvo tokiu bairiu kad virs galvu skraidytu, ar atalekes, pries susiguzusiu zmoniu nosis, savo bajariukus darytu, tad Roki, suprantu kad patirtis ir brangus modelis Tau yra viskas, bet sitoje situacijoje saugumas yra auksciausioje vietoje.

18 Lie 2012, 09:09
Aprašymas
Administratorius
Vartotojo avataras

roki55 rašė:
Jei pasakai, kad kažkas gerai lėkioja tai jau atostogų reikia, ar vėl kažkam neitikau. Tai tik mano nuomonė. Su ja galima sutikti galima ir nesutikti. Manau tam ir forumas. O pas mus taip priimta. Jei kažkas padaro geriau nei kiti reik būtinai sudirbti. O kaip čia negerai. Pabandykit patys paskraidyt, pirma įsigyti tokį Yką ir pavaryt taip kaip Rička pavarė. Kol kas nieko geresnio Lietuvoje nemačiau. Bent su tuo sutikit. Tam ir extrymas. O saugotis patiems reikia. Berežonogo i boh berežot.

Roki, nepyk bet negaliu pritarti. Saugumas labai reikalingas, jo turi laikytis tiek pilotas tiek organizatoriai.
Man visais gazais pikiruodamas lėktuvas pataikė iš nugaros. Pilotas skrido ne tik kad ne skraidymo zonoje bet ir už žiūrovų nugarų.
Pilotas patyres, turi apdovanolimų, dalyvauja tarptautinėse varžybose.
Saugotis lėktuvo nepavyko nes nemačiau kad jis skrenda iš nugaros. Vaizdelis aptemo, prabundu ant žemės, aplinkui daug žmonių.

Ir skaudėjo ir pikta buvo bet supratau kad ir man taip gali nutikti. Gali valdimas dingti ar technika pavesti.
Taip kad visi asai kol nelaimė nenutiko.
Šou labai gerai ir gražu tik jį reikia mokėti padaryti.

18 Lie 2012, 09:11
Aprašymas
Užsikabinęs
Vartotojo avataras

Pažinojau viena žmogelį sraigtasparnių mechanikas-bandytojas, dabar jam amžinajį atelsį. Kai Kairys skrido po tiltu, jo žmona su vaikais norėjo eiti pažiūrėti, bet jis neleido, o priežastis buvo paprasta žmogiškasis faktorius, o jei ...

18 Lie 2012, 09:18
Aprašymas
Forumo profesionalas
Vartotojo avataras

M&M rašė:
roki55 rašė:

Roki, nepyk bet negaliu pritarti. Saugumas labai reikalingas, jo turi laikytis tiek pilotas tiek organizatoriai.
Man visais gazais pikiruodamas lėktuvas pataikė iš nugaros. Pilotas skrido ne tik kad ne skraidymo zonoje bet ir už žiūrovų nugarų.
Pilotas patyres, turi apdovanolimų, dalyvauja tarptautinėse varžybose.
Saugotis lėktuvo nepavyko nes nemačiau kad jis skrenda iš nugaros. Vaizdelis aptemo, prabundu ant žemės, aplinkui daug žmonių.

Ir skaudėjo ir pikta buvo bet supratau kad ir man taip gali nutikti. Gali valdimas dingti ar technika pavesti.
Taip kad visi asai kol nelaimė nenutiko.
Šou labai gerai ir gražu tik jį reikia mokėti padaryti.

Teisingi zodziai

18 Lie 2012, 09:21
Aprašymas
Forumo profesionalas

Donceris rašė:
Pažinojau viena žmogelį sraigtasparnių mechanikas-bandytojas, dabar jam amžinajį atelsį. Kai Kairys skrido po tiltu, jo žmona su vaikais norėjo eiti pažiūrėti, bet jis neleido, o priežastis buvo paprasta žmogiškasis faktorius, o jei ...

Paprastai žmogiškas faktorius pas patyrusius retai paveda, bet technika gi ne visagalė ir sugenda. Ne visad techniniai gedimai yra su liūdna baigtim, bet dažniausiai kad prisitaikyti prie pasikeitusio skrydžio ir išsaugoti lėktuvą ir saugiai nusileisti - reik aukščio ir laiko. Tokiuose skrydžiuose nei vieno, nei kito nėra.

Apžiūra prieš skrydį leis pamatyti tik akivaizdžius dalykus - atsipalaidavusius varžtus, prasuktas servas, jitterinantį siųstuvą. Bet gi nežiūrima su ultragarsu, ar propas netrūkęs (o tokie dalykai nutinka, jutūbėj/vimeo yra ne vienas ir ne dešimt video, kai ore nutrūksta propas), netikrini visų elektronikos komponentų ties ribinėmis reikšmėmis (o gal kur koks SMD elementas jau seniai nukorodavo, laikosi ant garbės žodžio ir esant vibracijai nutrūks), neperžiūri visų laidelių - gal jie nusilankstę ir laikosi ant paskutinės gyslos (daugiagysliuose kabeliuose) ir t.t.t.t.t..
Žodžiu, shit happens. Dar pakol kalba eina apie 300g putinį su max 60km/h greičiu - dar dar (nors ir tai su propu galima gerai užkirst), bet kai kalba eina apie kelių kg žaislą, balza/kompozitas....

18 Lie 2012, 09:35
Aprašymas WWW
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Atsakyti į temą   [ 69 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti: