Atsakyti į temą  [ 7 pranešimai(ų) ] 
Del pakilimo tako Kauno apskrityje 
Autorius Žinutė
Užklydęs

Sveiki, norejau pasiteirauti gal zinote kokiu apleistu pakilimo taku Kauno rajone?

Praeita vasara skraidziau Eigirgaloje (uz Domeikavos truputi, salia vandziogalos plento senas kokuruzniku apleistas takas), nuostabi rami vieta su DAUG erdves, deja asfalbetonio danga ten tikrai vietom pavargusi.. :( Yra minciu sia vasara issipilt nors kelis kv kokio islyginancio misinio :ha
Antra vieta zinau Piliuonoje, taipogi senas nusileidimo takas salia gatves... deje kadangi esu is Silainiu, nera patogu iki ten pastoviai trenktis...
Trecia yra nuo seno pamegtas ''drageriu'' garsusis Girtaites pakilimo takas, deja jis jau senai privatizuotas... :(

Gal zinote dar kokiu panasiu vietu kur butu galima su nitruske drasiai paskraidyt ir nebijot kam lango ismust, o su manim buna visko cool ... Teikiu prioriteta nuosalesnems, erdvesnems vietoms, pvz 9fortas nelabai tenkina, o tokios vietos kaip betonke kur turi laukt kol kas vaziuos ir prasytis kartu taip pat ne variantas...

08 Bal 2015, 11:19
Aprašymas
Patyręs dalyvis

labas,na as tik 9 fotre skraidau(as is sargenu)aisku,butu gerai kur arciau.kazkada esu minejas gal kur aplink silainius galim susiringt pasizaist... :D bet liko man 9 forto aikstele...bet ten ir masinos vazineja baisu leistis ant kelio.kilt dar gali,o kai leistis reikia reikia ziuret ar laisvas nusileidimo takas :lol: :lol: :lol:

14 Bal 2015, 08:02
Aprašymas
Patyręs modeliuotojas
Vartotojo avataras

dtl rašė:
labas,na as tik 9 fotre skraidau(as is sargenu)aisku,butu gerai kur arciau.kazkada esu minejas gal kur aplink silainius galim susiringt pasizaist... :D bet liko man 9 forto aikstele...bet ten ir masinos vazineja baisu leistis ant kelio.kilt dar gali,o kai leistis reikia reikia ziuret ar laisvas nusileidimo takas :lol: :lol: :lol:

Nes gali taip nutikt :)

14 Bal 2015, 10:23
Aprašymas
Patyręs dalyvis

jojojojojojo :( :cry: :cry: :cry:

14 Bal 2015, 10:39
Aprašymas
Užklydęs

o kurioj vietoj tam 9 forte

13 Bir 2015, 21:45
Aprašymas
Forumo profesionalas
Vartotojo avataras

paularta rašė:
o kurioj vietoj tam 9 forte

Kai vaziuoji lini pagr aiksteles yra toks kaip keliukas tai prie jo... nors man tai geriau Lapėse yra :D

13 Bir 2015, 23:08
Aprašymas
Patyręs dalyvis

Seip jei is silainiu,tai arciau 9 fortas.ir nera taip blogai ten.;-). As visada ten varau.

14 Bir 2015, 12:23
Aprašymas
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Atsakyti į temą   [ 7 pranešimai(ų) ] 

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti: