Atsakyti į temą  [ 12 pranešimai(ų) ] 
VALDYMAS, nuo ko pradėti? 
Autorius Žinutė
Užklydęs

Sveiki, planuoju kurti droną, išsiaiškinau viską apie drono sandarą, skyrdžiu stabilizatorius bei kt atributus, bet ramybės neduoda vienas klausimas, kaip pririšti valdymo ryšį prie norimo pulto ar kokio nors kito prietaiso jog eitu valdytu su pulteliu, esu žiurėjas pamokų kuriose rodoma spicialūs brangūs pultelei kurie patys pagauną ryšį ir lengvai yra pririšami, bet aš kalbu paviždžiui kaip man išeitų dabar jeigu turiu nenaudojama pulteli ir noriu jog nuo jo veiktu mano dronas/lektuvas ar kitas aparatas kokiu priemonių reiktų imtis? ir ar reiktų pirkti kitą pultą, pasidalinkite, ačiū labai ;)

25 Gru 2017, 22:40
Aprašymas
Forumo profesionalas
Vartotojo avataras

LBS (labas). Įprastai prekyboje būna ne pultas, o valdymo įranga, kurią sudaro valdymo pultas ir imtuvas (arba keli imtuvai). Valdymo įrangos imtuvą įsidedi į savo orlaivį ir pirmyn. Jei yra keletas imtuvų, tuomet juos sukrauni į turimus orlaivius ir juos skraidini po vieną.
Jūsų problemą galima spręsti prie turimo pulto pritaikius imtuvą arba mano aprašytu metodu. Kuriuo keliu pasuksite, čia jau paties reikalas.
Jeigu įkeltumėte savo pulto duomenis (tikslų pavadinimą, jei nežinot, bent keletą nuotraukų), gal atsirastų kas turintis reikalingą imtuvą.

26 Gru 2017, 11:48
Aprašymas
Užklydęs

bronius231 rašė:
LBS (labas). Įprastai prekyboje būna ne pultas, o valdymo įranga, kurią sudaro valdymo pultas ir imtuvas (arba keli imtuvai). Valdymo įrangos imtuvą įsidedi į savo orlaivį ir pirmyn. Jei yra keletas imtuvų, tuomet juos sukrauni į turimus orlaivius ir juos skraidini po vieną.
Jūsų problemą galima spręsti prie turimo pulto pritaikius imtuvą arba mano aprašytu metodu. Kuriuo keliu pasuksite, čia jau paties reikalas.
Jeigu įkeltumėte savo pulto duomenis (tikslų pavadinimą, jei nežinot, bent keletą nuotraukų), gal atsirastų kas turintis reikalingą imtuvą.

Sveikas, dabar noriu kurti droną ir prie skrydžio valdymo mikroschemos jungti imtuvą, bet mano galva neišnešą vieno klausimo, kaip imtuvą pririšti prie bet kokio tai valdymo pulto? ar imtuvas su valdymo pultu parsiduoda kartu ar imanoma kažkaip tai pririšti, pvž paprastą seną valdymo pultą nuo elementarios paprastos valdymo mašinėlės išeitų pririšti prie drono imtuvo? :D

03 Sau 2018, 19:59
Aprašymas
Forumo profesionalas

Nearyk nesamoniu , nieko gero is tu zaislu tau nesigaus,na jei nori kazka padaryt su dronais , teks kazkiek investuot.
Jei tik vienkartiniam pazaidimui ,tai gali nusipirkt pigia radio valimo iranga , bet jei planuoji toliau tuo uzsiimt , tada pirk kazka rimtesnio

03 Sau 2018, 20:22
Aprašymas
Užklydęs

Remigijus rašė:
Nearyk nesamoniu , nieko gero is tu zaislu tau nesigaus,na jei nori kazka padaryt su dronais , teks kazkiek investuot.
Jei tik vienkartiniam pazaidimui ,tai gali nusipirkt pigia radio valimo iranga , bet jei planuoji toliau tuo uzsiimt , tada pirk kazka rimtesnio

Krč bereiškmis komentaras tavo yra, mano manymu,

Tu tiesiog rašai savo nuomonę, o į mano klausimo net nepajudinai,
Noriu sužinoti kaip galima turimą imtuvą pririšti prie valdymo pulto?

03 Sau 2018, 20:52
Aprašymas
Forumo profesionalas

Tu konkreciai parodyk kas ten tas tave per pultas ir imtuvas , tada kalbesim konkreciau
o tai dabar kazkokia nesamone cia gi ne fakyrai sedi , kad galetu numatyt ka tu ten turi

03 Sau 2018, 21:26
Aprašymas
Prisijungęs
Patyręs dalyvis
Vartotojo avataras

Skirtingu gamintoju produkcijos skiriasi savo parametrais. Vieno gamintojo galima pririst prie kito gamintojo, o kito negalima - tik prie tokio pat. Viskas priklauso kokia valdymo sistema turi.

03 Sau 2018, 21:51
Aprašymas WWW
Forumo profesionalas
Vartotojo avataras

Arminai, ar neskaitot kas parašyta, ar nenorit to pripažint ? Savo šios temos pirmame poste rašiau, kad prekyboje yra valdymo įranga, kurią sudaro pultas ir imtuvas. Sekančiame poste klausiate ar parduodami yra pultas ir imtuvas. Rašiau mestelt nuotraukų, bet to nedarot ir keliate daugiau klausimų. Kiti jau mini tą patį.
Kadangi Jūsų pateikta informacija skurdi, tai Jūsų keliami klausimai skamba daug maž taip: "Turiu 1,8 vidaus degimo variklį. Ar jis tiktų į Hondą ?"

04 Sau 2018, 12:53
Aprašymas
Užklydęs

bronius231 rašė:
Arminai, ar neskaitot kas parašyta, ar nenorit to pripažint ? Savo šios temos pirmame poste rašiau, kad prekyboje yra valdymo įranga, kurią sudaro pultas ir imtuvas. Sekančiame poste klausiate ar parduodami yra pultas ir imtuvas. Rašiau mestelt nuotraukų, bet to nedarot ir keliate daugiau klausimų. Kiti jau mini tą patį.
Kadangi Jūsų pateikta informacija skurdi, tai Jūsų keliami klausimai skamba daug maž taip: "Turiu 1,8 vidaus degimo variklį. Ar jis tiktų į Hondą ?"

Tai jūsų šitą supratau bet man liko neaiškus vienas dalykas, kaip yra suderinamas dažnis? Kodėl negalima pririšti kaikuriu imtuvu prie siustuvu?

05 Sau 2018, 12:22
Aprašymas
Forumo profesionalas
Vartotojo avataras

Arminas rašė:
bronius231 rašė:

Tai jūsų šitą supratau bet man liko neaiškus vienas dalykas, kaip yra suderinamas dažnis? Kodėl negalima pririšti kaikuriu imtuvu prie siustuvu?

Ne tik daznis gali netikti bet ir jo keiciamas kodas Pvz. FHSS ir daug kitokiu ir jokiu sansu svetima imtuva priristi prie svetimo siustuvo. Siaip ,kaip kurejui neturetu kilti tokiu ideju, perki tam priklausancia patikima iranga ir darai kas reikia.

05 Sau 2018, 17:57
Aprašymas
Forumo profesionalas

Tai tu galu gale parodyk ka turi, ar ten kazkas super slapto pas tave

06 Sau 2018, 16:44
Aprašymas
Prisijungęs
Patyręs dalyvis
Vartotojo avataras

Arminas rašė:
bronius231 rašė:

Negalima nes skirtingi gamintojai naudoja savo technologijas, kurios yra skirtingos. Kaikuriais atvejais buna kad sutampa, bet retai.

06 Sau 2018, 18:09
Aprašymas WWW
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Atsakyti į temą   [ 12 pranešimai(ų) ] 

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti: