Atsakyti į temą  [ 42 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas
Vitalijaus fotogrofavimas 
Autorius Žinutė
Administratorius

Rasyk nerases bet ziuriu atsiranda zmoniu kaip visada kurie neskiria kritikos nuo patarimu. Geru patarimu....
Cia ne tame esme kad tokie kaip Gintaras, kompiuterio asai sugeba klaviatura daryti stebuklus, ir ne zmones kurie yra puikus modelistai ir pagamina puikius modelius. Fotografija- tai visai kitas skyrius. Tai reikia studijuotis ir mokintis jei yra noras daryti FOTOGRAFIJA. :) Yra tam skirtos paskaitos. Tuo labiau is lektuvo fotkinti- dar prisideda kiti niuansai, saules apsvietimo kampas.

13 Spa 2011, 10:15
Aprašymas WWW
Forumo profesionalas

Cituoti:
Rasyk nerases bet ziuriu atsiranda zmoniu kaip visada kurie neskiria kritikos nuo patarimu

Specialiai dar po kelis kartus perskaičiau tuos "patarimus" ir kitaip negu kritika, jų negaliu pavadinti :)
Tam, kad visa tai taptų patarimais, nepakanka pasakyti kas yra blogai, reikia dar ir paaiškinti kaip daryti, kad būtų geriau. Štai tada bus nebe kritika, bet patarimas. Ir pilnai su Tavimi Kęstai sutinku, kad FOTOGRAFIJA yra ištiesų labai gili ir specifinė sritis, kurioje paties fotografo sugebėjimai dažnai kur kas svarbesni už jo turimą aparatūrą. Ir tie sugebėjimai neatsiranda savaime - reikia fotografuoti, analizuoti ir nepaliaujamai ieškoti. Bet dar nei vienas negimė mokėdamas, būkime atlaidesni naujokams ir kantriai stebėkime jų tobulėjimą, nes tobulėjimui ribų nėra.

13 Spa 2011, 11:53
Aprašymas
Forumo profesionalas

Gintarai, ar tai reiškia, kad:
    pamačius kažką negerai reikia nutylėti, jei negali nuo A iki Z paaiškinti, ką reikia padaryti kad būtų gerai?
    negalima išsakyti bet kokio neigiamo atsiliepimo (teigiamus - be abejo) apie papostintas foto?
Jei būtų pasakyta "ai foto fuflo, nebedėk" - tai suprantama, čia jau tikrai negatyvus atsiliepimas, neskatinantis žmogaus tobulėti. Šiuo atveju gi, labai aiškiai buvo pasakyta - kas gi skaitytojo nuomone yra blogai.
Apie tokius kaip Rokis tai išvis patylėsiu, jis ir argumentuotos kritikos nepriima http://www.propeleris.lt/forum/viewtopic.php?p=48158#p48158 - gal susipaprastinkim iki tokio lygio, kad galima išgirst ir kitus žmones ir pamėgint suprast, kodėl gi jie nepatenkinti?
Aš suprantu, kad čia darbų pradžia, OP entuziazmas liejas per kraštus, bet tai turbūt gi ne mažas vaikas ir supranta, kad padėjus į viešą vietą tikėtina, kad atsiras tokių, kurie išsakys savo pastabas. Protingas žingsnis būtų priimt pastabas domėn ir ateityje tobulėti, o ne eit žliumbt į kamputį nedarant išvadų ;-)

Vitalijau: sėkmės toliau fotografuojant, pradžia nebloga!

13 Spa 2011, 12:17
Aprašymas WWW
Forumo profesionalas
Vartotojo avataras

Nu va dar vienas kritikas iš tų kurie nieko nedaro o per dantį traukia. O gal kas paprašė?

13 Spa 2011, 13:35
Aprašymas
Administratorius
Vartotojo avataras

Visada bus tokių žmonių kurie eis savu keliu, mokinsis tik iš savo klaidų ir bandys tobulėti tik pats vertindamas savo darbus.
Dažniausiai tokie žmonės nieko ir nepasiekia, lieka užsidarę savo aplinkoje.Bet kitus bando įtikinti kad pas juos viskas aukštumoje.

Yra kiti žmonės, jie perka kursus, konsultacijas, pristato savus darbus vertinimui ir kritikai. Tokie žmonės greitai tobulėja ir pereina į aukštesnius meistriškumo lygius.

Pažiūrėkit kitas sritis: meno, kino, fotografijos ir tt.... yra net profesionalūs kritikai ir vertintojai, ne tik liaudis kuri dažnai nesupranta reikalo. Ir tie kritikai neprivalo aiškinti kas blogai, pasakė kad š..... ir baigta.

Kokį kelią pasirinsite jūs tai jūsų reikalas, jai NEnorite kritikos (pagrįstos ar nepagrįstos) parašykite: Nekritikuoti, nekomentuoti, čia tik nuotraukos talpinamos.
Žinoma, teisingiausiai kai kritika objektyvi bet atsiras žmonių kuriem nuotraukos paprasčiausiai nepatinka.

13 Spa 2011, 14:16
Aprašymas
Forumo profesionalas
Vartotojo avataras

Jaučiu čia taikai man. Martynai jei nedarai taip kaip visi tai dar nereiškia, kad netobulėji ir visiems pritari. Patarimų aš irgi negailiu niekam. Daug gaunu klausymų į pm. Vieniems reikia draugų, kitiems nereikia su amžium pats viską suprasi ir atsirinksi draugus. Svarbu tai ką darai būtų įdomu ir daroma su meile ir ne už pinigus. Pasižiūrėk į kritikus kurie dažniausiai kritikuoja, į jų registracijos datas ir laiką praleistą forume. O taip krūtai parašo. Aš senai rašiau, kad gal geriau patarkime nei kritikuokime.

O kas liečia tobulėjimą net susimasčiau ir suradau savo pirmąjį filmuką palyginimui su paskutiniu. Kaip ir patobulėjau, bent jau man taip atrodo, o pradėjau visai nesenai.

Ir dar visi mano modeliai FPV niekur nerasi tokio pat. Jie yra mano sugalvoti ir pagaminti ir man niekas negali prikišti kad padariau kopiją ar kažką panašaus. Skrenda visai neblogai. Jei turėčiau vietos tikrai daryčiau modeli kokių 4-5m spanu moju.

13 Spa 2011, 17:32
Aprašymas
Forumo profesionalas
Vartotojo avataras

errr. ar cia man ar roki tavo paskutinis video kaip paklode banduoja ir atrodo tai prisizumina tai atgal? labai erzina, kazkaip nesiziuri, o pirmas video tokio navaroto neturi tik tiek kad purtosi. Idomu kodel antrasis tokius fintus keistus daro?

13 Spa 2011, 18:23
Aprašymas WWW
Forumo profesionalas
Vartotojo avataras

@ia go pro išdaigos kai filmavimo didelis kampas taip jau gaunas o pirmas filmukas su Samsung U10. Pažiūtėk į horizontą kaip jis lankstosi taip pat lankstosi ir visas vaizdas kai kampas didelelis.

Paskutinį kartą redagavo roki55 13 Spa 2011, 19:12. Iš viso redaguota 1 kartą.

13 Spa 2011, 18:42
Aprašymas
Forumo profesionalas
Vartotojo avataras

kazkaip tie priartejimai ir nutolimai tik jums vienam su gopro darosi...

13 Spa 2011, 18:52
Aprašymas
Forumo profesionalas
Vartotojo avataras

Reik mokėt. O gaunas net atbulas modelis atrodo skrenda. Taip gaunasi kai modelis skrenda labai lėtai ir truputi pakilnoja kamerą aukstyn žemyn. Tik niekaip nesuprantu kodėl čia taip susidomėjai mano video filmukais juk tu ten kažkaip varinėji ir filmavimu nesidomi.

13 Spa 2011, 19:06
Aprašymas
Forumo profesionalas
Vartotojo avataras

elgiates kaip mazas vaikas... Skraidotsu rimtais modeliais o is kalbu nebelaikau jusu vienu is rimtesniu senosios kartos modeliuotoju

13 Spa 2011, 19:32
Aprašymas
Forumo profesionalas
Vartotojo avataras

Mažas, užsispyręs vaikas tai tu. Daryk tu kaip nori. Idomu pasidarė, peržiūrėjau tavo porą video tai ką aš dabar turiu rėkaut, kad tas blogai anas negerai. Jei tave tai tenkina kodėl gi ne, skraidyk į valias dėk į forumus. Tik man idomu kieno čia pageidavimus vygdai ar prašymus ir kuo aš tau užkliuvau, tamposi tas vaizdas tegu tamposi jei kitaip nesupranti, kiek tau aš galiu aiškinti. Šitame forume yra keli tokie kuriems viskas negerai. Reiks priprasti. Na žmonėms patinka tai ką aš darau. Ne vienas ačių pasakė, o aš ne doleris kad visiems patikčiau. Nors mano filmukai ne prie ko dabar mes apie Vitalijaus foto šnekam, o jos man atrodo visai nieko, o jei turint omeni, kad tai pirmieji kartai tai visai geros. Ir gana čia žmogui temą šiukšlint.

13 Spa 2011, 20:28
Aprašymas
Administratorius

ABL rašė:

sutinku, pradzia tikrai nebloga, netgi labai gera.

13 Spa 2011, 21:26
Aprašymas WWW
Administratorius

roki55 rašė:
@ia go pro išdaigos kai filmavimo didelis kampas taip jau gaunas o pirmas filmukas su Samsung U10. Pažiūtėk į horizontą kaip jis lankstosi taip pat lankstosi ir visas vaizdas kai kampas didelelis.

Ir vel eilinis pasiteisinimas :) :lol: Cia ne gopro isdaigos, o pacio isdaigos su stabilizavimu. Matau viena- vienur stabilizuojate , kitur ne, net pats nebepamenate kur ka darete.

13 Spa 2011, 21:29
Aprašymas WWW
Forumo profesionalas
Vartotojo avataras

FotoSkrydis rašė:
ABL rašė:

sutinku, pradzia tikrai nebloga.

Taip Kestai ir man taip atrodo. Rimtą kamerą ir būtų viskas dar geriau. Gaila kad nuo šitų žaislų daug priklauso o pastangos išlieka tos pačios.

13 Spa 2011, 21:31
Aprašymas
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Atsakyti į temą   [ 42 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 5 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti: