Atsakyti į temą  [ 32 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas
FPV siustuvas 
Autorius Žinutė
Forumo profesionalas
Vartotojo avataras

ABL rašė:
AG1 rašė:
Jeigu tavo siustuvas skleidzia 25mW su 5dB antena tai<kokia galia ispinduliuos tas pats siustuvas su 12dB antena.Ir dabar taikydamas ERIP paskaiciuok ir tada pasakok.

O kam papildomai skaičiuot? Aš gi sakiau - naudoju 10mW siųstuvą, su mano šiek tiek pagerinta antena jis vis tiek telpa į LR numatytus rėmus.
T.y. tiek, kiek man reik naudot - aš naudoju, čia ne problema, t.p. ir pasiskaičiuot galiu.

Geriau tu man papasakok iš kur ištraukei šį teiginį:
Antenu pagerinimas,tarkim nuo 5dB iki 12dB yra taip pat draudziamas
AG1 rašė:

Sveikinu suradus google! Pagaliau galėsi naudotis interneto teikiamais privalumais!

Btw, taip ir nesupratau ką nori pasiekti šioje temoje užduodamais klausimais - nei tais pasidomėt, kokios galios siųstuvus galima naudot, nei tai apie antenas pakalbėt, nei tais technines žinias patikrint - gal sukonkretintum?

Teigini perskaityk visa!!! ir su mano pateikta galia,paskaiciuok erip ir tada suzinosi kas yra leidziama kas draudziama.
Man net nereikia googles suzinot ,kad tu neturi nei licincijos nei saukinio :lol: vien uz tavo pateikta klausima tu jos netektum.
Tas ir yra ,kad man netinka 25mW galia ir norint naudoti 200mW reikalinga licencija ar leidimas.Nebutina tureti licencija naudotis megejisku radijo bangu ruozu,o uztenktu nusipirkti pas RRT pageidaujama kanala ir juom naudotis,tik reiks pasidometi smulkiau,manau cia esanciu taip nieks nedaro.

17 Lie 2012, 08:29
Aprašymas
Forumo profesionalas

Uzdavei klausima, o dabar pats atsakei i ji.
man atrodo ieskojai su kuo pasigincyti :)

17 Lie 2012, 09:36
Aprašymas
Forumo profesionalas
Vartotojo avataras

LiutaS009 rašė:
Uzdavei klausima, o dabar pats atsakei i ji.
man atrodo ieskojai su kuo pasigincyti :)

Man yra idomesne forumieciu nuomone kuria as noreciau pasidalinti.Bet....passiulymai zliumti.

17 Lie 2012, 11:18
Aprašymas
Forumo profesionalas

Dideli dazniai skirti artimiems skrydziams tiesioginio matomumo ribose, galingumas cia nebent tik prastu antenu kompensacijai arba kokia nedidele kliutus kelyje. Tolimiems skrydziams naudojamas kurkas zemesnis diapazonas.
Kam cia veltis i tuos gincus, nelabai suprantu.

17 Lie 2012, 13:28
Aprašymas
Forumo profesionalas
Vartotojo avataras

Hebryte jums neatrodo, kad klausia ir atsako į savo klausymus tas pats asmuo.

17 Lie 2012, 13:55
Aprašymas
Forumo profesionalas
Vartotojo avataras

roki55 rašė:

Cia ne i tema destai,bet atsakysiu dar karta,pirmiausia DOMINO aviamodelistu nuomone,bet kaip pradejo eiti kreivi atsakymai susisiekiau su RRT ir man paaiskino gan aiskai ,ta ir issakiau.
Tapo viskas aisku ir tema galima rakinti.

17 Lie 2012, 19:01
Aprašymas
Forumo profesionalas
Vartotojo avataras

Tokias temas geriausia aiškintis telefonu jei yra noras o ne viešai.

17 Lie 2012, 19:15
Aprašymas
Forumo profesionalas
Vartotojo avataras

roki55 rašė:
Tokias temas geriausia aiškintis telefonu jei yra noras o ne viešai.

Sakyciau aktuali tema.O kam is modelistu skambinti? Juk nieks nepasiule tel.Nr. tai susisiekiai su RRT ir viskas aisku.

17 Lie 2012, 21:05
Aprašymas
Forumo profesionalas
Vartotojo avataras

tam yra pm o kas nori randa ir tel

17 Lie 2012, 21:11
Aprašymas
Forumo profesionalas

roki55 rašė:

Jo, toks iš forumų, kuris irgi rašo šveplai, nenaudoja skyrybos ženklų, į klausimus neatsakinėja, atsakymų neskaito, užsivadinęs iš raidės r...
Oh wait...
AG1 rašė:
susisiekiau su RRT ir man paaiskino gan aiskai ,ta ir issakiau.

O galima gal paviešinti, ką ten tokio aiškinotės? Na, atsakymus pats susirasiu, man gal labiau klausimas domina (nes jo taip ir neįžiūrėjau šioje temoje)?

17 Lie 2012, 23:00
Aprašymas WWW
Forumo profesionalas
Vartotojo avataras

ABL rašė:
roki55 rašė:

Jo, toks iš forumų, kuris irgi rašo šveplai, nenaudoja skyrybos ženklų, į klausimus neatsakinėja, atsakymų neskaito, užsivadinęs iš raidės r...
Oh wait...
AG1 rašė:
susisiekiau su RRT ir man paaiskino gan aiskai ,ta ir issakiau.

O galima gal paviešinti, ką ten tokio aiškinotės? Na, atsakymus pats susirasiu, man gal labiau klausimas domina (nes jo taip ir neįžiūrėjau šioje temoje)?

Mane domina daznio kanalo nusipirkimas komerciniams tikslams kuris galiotu visoje europooje arba megejo licencijos isigijimas,baudos naudojant nelegaliai.Siou metu renku informacija.

18 Lie 2012, 08:11
Aprašymas
Forumo profesionalas

Tuo paciu siulyciau pasidometi kitu saliu istatymais pries atliekant bet kokius skrydzius.
Susisiek su Aviation authorities, jie tau pasakys ar galima darbui ar ne darbui naudoti rc modelius su video iranga. Nes as asmeniskai susiduriau su tuo, del to ir perspeju, kad nebutu siurprizu. Nenvisos salys leidzia radio bangu modelius naudoti verslo ar megejo reikalais. Dazniausiai turi issimti lektuvui leidima,draudima ir skraidyti tik klubuose, neatsizvelgiant i modeli.
Kitose salyse pastebejau, kad tobulina istatymus ir fpv skrydziams bus leista naudoti 100mw siustuvus 5.8ghz diapozone, bet vel gi tik RC klubuose.

18 Lie 2012, 19:31
Aprašymas
Forumo profesionalas

LiutaS009 rašė:
Tuo paciu siulyciau pasidometi kitu saliu istatymais pries atliekant bet kokius skrydzius.
Susisiek su Aviation authorities, jie tau pasakys ar galima darbui ar ne darbui naudoti rc modelius su video iranga. Nes as asmeniskai susiduriau su tuo, del to ir perspeju, kad nebutu siurprizu. Nenvisos salys leidzia radio bangu modelius naudoti verslo ar megejo reikalais. Dazniausiai turi issimti lektuvui leidima,draudima ir skraidyti tik klubuose, neatsizvelgiant i modeli.
Kitose salyse pastebejau, kad tobulina istatymus ir fpv skrydziams bus leista naudoti 100mw siustuvus 5.8ghz diapozone, bet vel gi tik RC klubuose.

O cia grieztai taip ar tik apgyvendintose teritorijose? Zinau kad istatymas galioja visur, tik vienais atvejais i tai ziurima labai rimtai, kitais per pirstus. Tarkim gamtoje, laukuose ar kalnuose kokioj Portugalijoj ar Prancuzijoj sugalvosiu pafilmuoti (ne gyvenviete), iskarto smarkiai klius? Gal kas is patirties gali pasidalinti ka zino ir su kuo susidure.

18 Lie 2012, 19:54
Aprašymas
Forumo profesionalas

Na as Airijoj susiduriau. Tai biznio be ju leidimo negali daryt. O leidimu jie ir nesiruosia duot.
O siaip yra reglamentai, kurie galioja lektuvams nuo 1.5kg iki 20kg.
T.y. Istojimas i kluba ir skraidymas tik klubo teritorijoj ne auksciau nei 120m. As kadangi skraidau su 1kg lektuvu tai pro pirstus ir ziuriu i ju nuostatus, Aisku ne perlenkdamas lazdos.
Siaip skirtingose salyse, skirtingi reikalavimai. Nemanau, kad kur dideliuose plotuose, kas prie taves kibs. Turbut labiausiai reiktu laikytis toliau nuo aerouostu, kareiviniu, miestu ir autostradu.

18 Lie 2012, 21:24
Aprašymas
Forumo profesionalas
Vartotojo avataras

roki55 rašė:
tam yra pm o kas nori randa ir tel

O tai kuriam rasyt i PM?Ir kam ta konspiracija?Jei tema kliuna rasykit man i PM arba ja istrinam.

18 Lie 2012, 23:09
Aprašymas
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Atsakyti į temą   [ 32 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 5 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti: