Atsakyti į temą  [ 343 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 19, 20, 21, 22, 23
Ir vėl LA-7, iš KIT nuo rc-composit į gamyba. 
Autorius Žinutė
Užklydęs

Super! Kiek metų jau užsiimate tuo?

15 Rgs 2018, 13:25
Aprašymas WWW
Forumo profesionalas
Vartotojo avataras

Nuo tada kai tėvas parodė, kaip surinkti stendini lėktuvo modeli, man buvo maždaug dešimt metėlių :). Dar turėjau pertrauka apie 15 metų, o dabar kaip maž aštuoni metai be pertraukų. :lol: Kažkaip taip. :wink:

16 Rgs 2018, 11:43
Aprašymas
Forumo profesionalas
Vartotojo avataras

Judam toliau, taip atrodo nauja, dirbanti, važiuokle su naujais sparnais. :) Dar truputi padirbėti, ir viskas atrodys kitaip. Bet dabar visas jėgas ir laiką, kitam projektui.
Pratiesimas bus :wink:

Paveikslėlis

06 Spa 2018, 15:29
Aprašymas
Forumo profesionalas
Vartotojo avataras

Dar truputi foto, kad ne taip liūdna butu :lol:

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

06 Spa 2018, 15:55
Aprašymas
Forumo profesionalas
Vartotojo avataras

Sveiki gyvi mano brangus gerbėjai :) Per išeigines pavyko paskraidyt su Lavočkinu, bet be nuotykių neapsiejo, užsparnių serva pradėjo stipriai sodinti įtampą, dėl ko pradėjo durnioti ir kitos servos. Galima pastebėti, kai užsparniai išleisti, lėktuvas tabaluoja. Na ir mano jaudulio ne truko, štai tokia istorija. Bet mes sugrįžom, aš ir lėktuvas. :) :) :)

O štai ir mano taip sakant priešas, tuo pačio gamintojo. :D

Visiems sėkmes. :wink:

23 Spa 2018, 20:38
Aprašymas
Forumo profesionalas
Vartotojo avataras

Ir ką? Nevieno komentaro? :? Arba pasisakimo? Hmm, hmm :tard:

25 Spa 2018, 22:21
Aprašymas
Užklydęs

Gal jau visi,kas dar gyvi pradeda žiemos miegu snaust,o šeip tai,bežiūrint vos infarkto negavau,gerai,kad viskas gerai baigėsi.

26 Spa 2018, 18:52
Aprašymas
Forumo profesionalas
Vartotojo avataras

Sveiki, kolegos. Laimingu Nauju metu!

Galbūt mano šiandieninis sveikinimas skambės šiek tiek neįprasta, tačiau tai yra nuoširdus.

Naujais metais linkiu jums daug kantrybės. Galų gale, gyvenimas yra pilnas svyravimų. Ką daryti, taip veikia pasaulis. Bet tai, kas mus nežudo, verčia mus stiprėti. Žinoma, visi likimo bandymai yra mūsų naudai. Jūs turite susitarti, jei viskas yra pernelyg gerai su mumis, negalėsime tobulinti gerų savybių ir „augti“ savyje, negalėsime perduoti savo patirties kitoms kartoms.

Aš taip pat linkiu jums nuolankumo. Jei norite būti nuolankus, tai nereiškia, kad nedarysite savo darbo be atgailos. Nuolankumas yra tikrosios padėties šiame pasaulyje suvokimas. Čia beveik nieko nekontroliuoju, viskas vyksta už mano valios ribų. Jei toks supratimas yra, mums lengviau būti kantriems ir lengviau perkelti gyvenimo pamokas, kartais ne labai paprastas. Be to, ši savybė suteikia pasitikėjimą, kad viskas, kas vyksta, yra mano naudai.

Linkiu jums išmokti gerbti kitus. Ir keista, mažiau reikalauti pagarba sau tai, patikimiausia pozicija. Tokia nuotaika neįmanoma įžeisti nieką ar būti įžeistam.

Ir nepamirškite daryti gerų darbų. Vaišinti artimus žmones ir priimti vaišias, keistis dovanomis, pasidalinti savo mintimis ir realizavimu. Tai yra gerų ir pasitikinčių santykių pažadas. Taigi galite sukurti tvirtą draugystę ir patikimą bendradarbiavimą.

Brangieji, žmogus, bandantis sekti tokiais principais, tampa labai brangus kitiems, ir visi jam yra labai brangus.

Net jei per pastaruosius 2018 metus jums nebuvo lengviausia, galiausiai būkite laimingi šiose Naujose mėtose.

31 Gru 2018, 17:30
Aprašymas
Gerbiamas
Vartotojo avataras

Ačiū už sveikinimus,Sergejau.Sėkmingų 2018-ųjų ir tau.Nekantriai laukiu projektų tęsinio.

02 Sau 2019, 09:45
Aprašymas
Forumo profesionalas
Vartotojo avataras

Gal aš kažko nesuprantu :? žiūrovu netrūksta, besidominčiu irgi, o kur aktyvus dalyviai? Ar kas nors ką nors daro savo rankomis? Kažkaip jaučiuosi nejaukiai būdamas vienas :roll: Vis dažniau užsuka tokia mintis-o man tai reikia?
Na gerai jau, gerai. Klausimai retoriniai, atsakimu ne reikalaujantis. Bet pamąstyti verčiantis :wink:

25 Vas 2019, 22:45
Aprašymas
Forumo profesionalas
Vartotojo avataras

Ne vienas, ne vienas esi (reiktų rašyt Esat, bet "esi" skamba kažkaip draugiškiau, artimiau). Stebiu forumą, pats taip pat bandau kažką konstruot. Projektą viewtopic.php?f=4&t=9305 oficialiai paskelbiau mirusiu, tačiau vyksta pogrindinė veikla. Nenoriu viešinti: "bus va taip ir taip, bus va taip". Tiesiog pogrindyje bandau kažką burt - "jei pasiseks -viešinsiu, o jei ne -"nieko nedariau ir nieko nežinau".
Na, o šiaip pasikartosiu teikdamas, kad savo sukonstruotą modelį pilotuot kažkaip smagiau, psichologiškai lengviau, nes avarijos atveju pirktinis toks nebebus, o savo gamintą galima atkurt, ir dėl to skrydžio metu jaustis "saugiau". Mano nuo pradžių sukonstruotas "BG-16" viewtopic.php?f=4&t=7691 iš visų turėtų lėktuvų ilgiausiai išsilaikė be avarijų (tai skaičiuojama ne mėnesiais, o metais). Jo vienintelė avarija (2015 metai) aprašyta temos paskutiniame puslapyje.
Tai aš už tai, kad tik konstruot, o kritika (su patarimu kaip geriau) pripažįstama tik klaidom taisyt, o ne pašaipai.
Sėkmės.

25 Vas 2019, 23:13
Aprašymas
Forumo profesionalas
Vartotojo avataras

Taigi, gavau į retorinį klausimą atsakymą, turiu atsakyti, o tai ne mandagu bus. :)
Kaip matau, tai jau didelė dauguma forumiečiu pasislepe pogrindi ir tapo partizanais, dėl kokiu priežaščiu, man neidomu nes aiškintis neturiu laiko ir noro. Suprantu, rašyti apie savo darbus ir pasiekimus, o paskui dar atsakyti į klausimus, užima nemažai laiko ir energijos, negu žiūrėti paveiksliukus ir vertinti kitų darbą. O dar jėi kas nors, neduok Dieve, kritikos arba parašys ką nors ne į temą. Lengviau ir ramiau neko nerašyti ir nerodyti. Na tai, ponai, jusu pasirinkimas.
Aš kiek įmanydamas bandysiu pabaigti savo pradėtus projektus, gal kada ir pradėsiu naujus, bet prieš tai labai pagalvosiu. Nes kaip ir sakiau anksčiau, vienas čia jaučiuosiu labai ne jaukiai. Štai tiek žiniu, visiems sekmes ir smagaus Kazimiro :wink:

01 Kov 2019, 14:23
Aprašymas
Forumo profesionalas
Vartotojo avataras

Na, kad jau pradėtumėt pabusti iš žiemos miego parodysiu kaip Lavočkinas ilsėjosi po sunkaus sezono. :)

Paveikslėlis

03 Kov 2019, 22:59
Aprašymas
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Atsakyti į temą   [ 343 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 19, 20, 21, 22, 23

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: